Chalupa na Kyšperce

Samotná chalupa stojí na rozlehlém pozemku v blízkosti dvou rybníčků. Kapacita chalupy je 18 osob. Parkování je možné přímo u objektu.

Chalupa nabízí možnost ubytování v pěti pokojích. Z toho jsou 4 pokoje 3 lůžkové, jeden pokoj s balkonem ve štítu 4 lůžkový. V celém Objektu zajišťujeme vytápění v Ú.T. V každém pokoji jsou dvě postele s nočními stolky, skříň, televize. Do všech pokojů je možné po dohodě přidat přistýlku.

Naproti pokojům se nachází dvě koupelny vybavené vanami, dvěma samostatnými WC a vybavená kuchyň (el. sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvě ledničky).

Hosté mohou využít společenskou místnost v přízemí pro 18 osob s televizí a kamny. Dále je k dispozici místnost se stolním tenisem.

Pro chvíle odpočinku a relaxace je v chalupě připravena sauna. Využít ji mohou ubytovaní celého objektu a pronájem sauny je pro uzavřenou společnost až 8 osob. Součástí relaxační místnosti je sprchový kout. Saunu si můžete objednat dle dohody.
Cena 800,- Kč/hod.

K dispozici je i venkovní ohniště.

V celém objektu je zákaz kouření!

Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu Foto objektu